Zabieg kręgarski
Kręgarz
Masaż: odmiany
Akupresura
Świecowanie uszu
Gabinet-kontakt-tel
Jak trafić - mapy
Fotki mojej pracy
Artykuły w prasie
Księga Gości
Troszkę humoru
Ciekawe dodatki
Mapa stron

 

Witam Państwa.

 

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, specjalizuję się w terapii manualnej kręgosłupa (popularnie zwanej zabiegiem kręgarskim) i narządów ruchu. Zajmuję się masażem, stosuję różne techniki w jego wykonaniu. Chciałbym zaprosić Państwa do skorzystania z moich usług. Przyjmuję pacjentów w klimatyzowanym gabinecie w Centrum Warszawy.

 

Od wieku młodzieńczego odczuwam ogromną pozytywną energię wewnętrzną i ochotę pomocy innym.

 

Moje zainteresowania są skierowane ku poznaniu ludzkiego ciała, jego siły, a także słabości. W związku z tym poza studiami ukończyłem wiele szkoleń i kursów, organizowanych przez godnych polecenia i znanych wykładowców, lekarzy specjalizujących się w rehabilitacji narządów ruchu i chirurgów ortopedów.

 

Zajmuję się masażem, terapią manualną kręgosłupa i rehabilitacją od wielu lat. Wykonuję zabiegi w sposób w pełni bezpieczny i skuteczny. Znajomość wielu technik pomaga mi użyć tej odpowiedniej dla konkretnego schorzenia, oraz wzmocnić jej działanie innymi w taki sposób, aby każdy po zabiegu odczuł wyraźną poprawę i stonowanie schorzeń, oraz bólu.

 

Każdy ból jest ważnym sygnałem z naszego organizmu, szukajmy więc przyczyny jego powstania i co ważne - nie wyłączajmy go tabletką. 

  

Chory kręgosłup wymaga też profilaktyki. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Zabiegi operacyjne, to juz ostateczność i lepiej odczuwając bóle, czy mrowienia w okolicach kręgosłupa, stawów, wzdłuż rąk, lub nóg, udać się po poradę i ewentualną pomoc.  Wykonuję różne rodzaje masaży. Są one dokładnie opisane na mojej stronie www.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  

      Aktualny PageRank strony kregarstwo.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO      

       Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver


 


Aktualnie jesteś tutaj: Strona startowa

Podstrony: Zabieg kręgarski Kręgarz Masaż: odmiany Akupresura Świecowanie uszu Gabinet-kontakt-tel Jak trafić - mapy Fotki mojej pracy Artykuły w prasie Księga Gości Troszkę humoru Ciekawe dodatki Mapa stron